- Rubrika48. MFF KV

Doprovodný program MFF je velmi zajímavý

1.7.2013

Náš tým redaktorů a fotografů se na Mezinárodním filmovém festivalu nevěnuje jen filmům. Někteří také prochází doprovodný program.

A ten je u letošního ročníku velmi zajímavý. Pojďme popořádku. Po cestě po kolonádě směrem od hotelu Thermal jsme narazili na stánek Radiožurnálu. Zde se můžete nechat vyfotit například s telefonem, sluchátky a mikrofonem.

Dále také můžete navštívit stánek RWE. Tam si účastníci festivalu zkoušejí dabing oblíbených českých filmů. My jsme u stánku potkali známého českého herce Zdeňka Podhůrského.

Zastavit jsme se museli i na Vodafone pláži, která se nachází nedaleko Vřídelní kolonády. Ping-pong, válení se ve fatboyi nebo připojení na internet. To vše v tomto stánku si můžete vyzkoušet nebo zde najdete.

Naší předposlední zastávkou byl Dům České televize. S kvalitní kávou s můžete dojít prohlédnout kostýmy nebo se vyfotíte s postavičkami Jů a Hele.

A to, že Karlovy Vary patří také krásným autům, potvrdila poslední část doprovodného programu, kterou jsme navštívili. Audi Stage s takovými klenoty jako jsou nové Audi R8, Audi Q7 nebo Audi TT.

V Karlových Varech si tedy užijete nejen na filmových představeních, ale také ve městě.