- RubrikaLIFESTYLE

Dochvilnost v každé situaci aneb jak vybrat ty správné hodinky

16.8.2012

Hodinky nejsou jen něco, co si připnete na zápěstí a co vám pomůže být dochvilný. Je to něco, čím podtrhujete svůj styl, svou osobnost. Proto na výběr náramkových hodinek dbejte a vybírejte ty, které se vám budou líbit. Velkou cenu samozřejmě hraje vždy i cena.

Na trhu je mnoho tipů hodinek – od potápěčských, přes elegantní, po nárazuvzdorné. Existují tři tipy hodinových strojků – mechanický, quartzový nebo digitalní. Hodně vám ulehčí trochu si výběr o něco zúžit. Než se rozhodnete pořídit si nějaký nový kousek, zamyslete se kam a kdy chcete hodinky nosit. Každý den, nebo jen na slavnostnější příležitosti?

Při každodenním nošení je lepší volit univerzálnější model hodinek. Můžete ho tak lépe kombinovat s různými outfity a vždy bude skvěle doplňovat celkový vzhled. Další možnost je vlastnit více hodinek v různých stylech a barvách. To vám usnadní ranní rozhodování, zda volit oblečení k hodinkám nebo hodinky k oblečení. V takovém případě to nemusí být deset hodinek za sta tisíce. Vybírejte kvalitní levné hodinky.

Digitalní hodinky jsou teď velmi v kurzu. Zvláště v sytých neonových barvách. Hodí se především pro mladší generaci. Ať už útlý, či široký páseček, většinou je paleta těchto druhů široká a hodí se jak pro dámy, tak pro pány. Určitě nic nezkazíte výběrem LCD displeje s číselnými značkami.

Dalším častým dopňkem jsou sportovní hodinky. Při sportu je nutné měřit a stopnout si čas. Měly by být voděodolné, nárazuvzdorné, pevně držet na ruce a mýt velký display. To všechno sportovní hodinky umožňují. Barevná škála je zde taktéž velmi rozsáhlá.

Podobné články