- RubrikaHudba

Do uzávěrky přihlášek soutěže Czechtalent Zlín 2010 zbývá jen několik dní

24.3.2010

Termín uzávěrky přihlášek 15. ročníku pěvecké soutěže Czechtalent Zlín 2010 je stanoven na 31.března. Talentovaní zpěváci a zpěvačky od patnácti do pětadvaceti let mají stále příležitost se letošního klání zúčastnit.

Stačí k tomu jedna videonahrávka a vyplněná přihláška, která je k dispozici na www.czechtalent.cz. Krátce po uzávěrce  bude zveřejněno 30-40 jmen semifinalistů, kteří zazpívají před porotou 17.dubna od 13:00 v Golem Gambrinus Clubu ve Zlíně.

Odtamtud poputuje 10-12 soutěžících do finále, které se koná 29.května ve Velkém kině Zlín. Vítěz Czechtalentu si letos odnese pozlacenou sošku, finanční odměnu 20.000 korun a všichni finalisté pak nezapomenutelný zážitek. Tito si budou letos před diváky předávat mikrofon s úspěšnými finalisty minulých ročníků Viktorií Matušovovou, Alicí Konečnou, Tomem Klusem, Petrem Bendem a také s finalisty Česko-Slovenské SuperStar Martinem Chodúrem a Miroslavem Šmajdou.

O vítězi  15. ročníku soutěže budou rozhodovat Miloš Skalka, Vašo Patejdl, Petr Malásek, Lešek Wronka, Eduard Krečmar a další významní čeští, ale i zahraniční hudební skladatelé, textaři, producenti  a publicisté včetně prezidenta soutěže Luďka Malára.