- Rubrika

Do kina: Vy nám taky, šéfe!

26.11.2008

Česká komedie Vy nám taky, šéfe! se odehrává v prostředí prestižní reklamní agentury Mráz Media, vedené schopným managerem Ivanem Mrázem, který právě nabírá nové zaměstnance do svého týmu (Václav Vydra).

Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost. Účetní v důchodu Karlička (Iva Janžurová), pubertální textař Miki (Ladislav Hampl), mimoidní grafik Kamil (Pavel Šimčík), mladá manažerka Tereza (Sandra Nováková), i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo (Jan Zadražil) neměli ještě donedávna ani tušení, že by na nějakém podobném „atraktivním“ místě mohli vůbec kdy pracovat. A také nemají tušení jak to v takové reklamce vlastně chodí.
Partě „loserů“ se zdánlivě nabízí životní šance. Když zjistí, že všechno je úplně jinak, boj o vysněnou práci pro ně teprve začíná…

Šéfovou konkurenční firmy si zahrála Mahulena Bočanová.Šéfovou konkurenční firmy si zahrála Mahulena Bočanová.

Hlavní roli si zahrál Václav Vydra, na snímku spolu s režisérem Martinem Kotíkem.Hlavní roli si zahrál Václav Vydra, na snímku spolu s režisérem Martinem Kotíkem.

Účetní Karlička v podání Ivy Janžurové.Účetní Karlička v podání Ivy Janžurové.

Sandra Nováková jako mladá manažerka s dobrým srdcem.Sandra Nováková jako mladá manažerka s dobrým srdcem.

Herečka Anna Polívková.Herečka Anna Polívková.

Komedie Vy nám taky, šéfe! je především o tom, že i „slabší“ mohou zvítězit, pokud opravdu chtějí a snaží se o něco, na čem jim opravdu záleží. A také o tom, že některé věci musíte udělat, i když víte, že jsou nebezpečné a nemají téměř naději na úspěch. A mimoto si u toho můžete užít ještě spoustu legrace.

Jedna z milostných scén - Sandra Nováková s Davidem Krausem.Jedna z milostných scén – Sandra Nováková s Davidem Krausem.

Ve filmu se objeví i Zuzana Belohorcová a Marek Vašut.Ve filmu se objeví i Zuzana Belohorcová a Marek Vašut.

Režie: Martin Kotík
Scénář: Petr Nepovím
Kamera: Miroslav Čvorsjuk
Střih: Karel Coma
Hudba: Tomáš Polák
Hrají: Václav Vydra, Iva Janžurová, Jan Zadražil, Sandra Nováková, Ladislav Hampl, Mahulena Bočanová, Anna Polívková, Pavel Šimčík, Jiří Langmajer, David Kraus a další…

Ladislav Hampl, Dominika Kadlčková, Jan Zadražil, Pavel Šimčík a Iva Janžurová.Ladislav Hampl, Dominika Kadlčková, Jan Zadražil, Pavel Šimčík a Iva Janžurová.

Navštivte stránky filmu:
www.vynamtakysefe.cz