- RubrikaHudba

Czechtalent startuje další ročník. Najde se druhý Tomáš Klus?

22.2.2012

Sedmnáctý ročník zlínského festivalu Czechtalent je zahájen. Tak jako před lety vyhrál tuto pěveckou soutěž dnes již populární a žádaný zpěvák Tomáš Klus, má tuto možnost i kdokoliv z vás! Samozřejmě ne doslova kdokoliv, ale ten, kdo má pěvecký talent, rád zpívá a jeho sen je stát se hvězdou. Soutěž Czechtalent dává šanci mladým zpěvákům a zpěvačkám populární hudby ve věkovém rozpětí od 15 do 25 let. A kdo ví, třeba tento festival populární hudby nasměruje slibnou kariéru právě vám!

Pokud se chcete přihlásit, pošlete do 31. března na adresu pořádající agentury EMP Music přihlášku spolu s videonahrávkou umístěnou na YouTube. A&R oddělení EMP Music poté vybere z přihlášených 30 až 40 semifinalistů, kteří postoupí do semifinále. To se uskuteční 14. dubna v Golem Gambrinus Clubu ve Zlíně, kde odborná porota vybere 10 finalistů.

Postupující finalisté pak budou bojovat o vítězství na slavnostním finále, 26. května 2012 ve Velkém Kině ve Zlíně. Vítěz soutěže Czechtalent 2012 získá finanční odměnu 20 000 Kč a pozlacenou sošku od sochařky Petry Vajdákové.

O vítězi bude rozhodovat odborná porota, ve které mimo jiné zasednou Dr. Miloš Skalka, Vašo Patejdl, Ondřej Soukup, Petr Malásek, Eduard Krečmar, Ivan Rössler, Janis Sidovský a další významní hudební producenti, skladatelé a publicisté.

Přihláška, podmínky soutěže a další informace jsou k dispozici na www.czechtalent.cz.