- RubrikaKULTURA

Czechtalent dává opět šanci nadějným zpěvákům

10.2.2010

S prvním únorem se již popatnácté mladým zpěvákům a zpěvačkám populární hudby otevírá možnost představit se na festivalu Czechtalent Zlín. Talentovaní interpreti ve věku 15 – 25 let se mohou přihlásit do soutěže až do 31. března 2010. Stačí poslat jednu až dvě videonahrávky svého pěveckého přednesu na adresu pořádající agentury EMP Music.

Podmínky soutěže, přihláška a další informace jsou dostupné na www.czechtalent.cz.

Do 10. dubna bude vybráno A&R oddělením pořádající agentury EMP Music 30-40 semifinalistů, kteří se pokusí 17. dubna v Golem Gambrinus Clubu probojovat do finále. Jeho datum je stanoveno na 29. květen a uskuteční se ve Velkém kině ve Zlíně. Za vítězství v soutěži Czechtalent Zlín 2010 získá nejlepší zpěvák nebo zpěvačka finanční odměnu 20.000 Kč a sošku od sochařky Petry Vajdákové.

O vítězi budou i letos rozhodovat ti nejlepší – předseda poroty Miloš Skalka, Ondřej Soukup, Petr Malásek, Lešek Wronka, Martin Červinka, Petr Šiška, Eduard Krečmar a další významní čeští, ale i zahraniční hudební skladatelé, textaři, producenti a publicisté včetně prezidenta soutěže Luďka Malára.

Podobné články