- RubrikaKULTURA

Civilní Obrana natočila videdoklip se zajímavým názvem

1.12.2014

V poslední době je v České republice velmi rozebírané slovo Pussy. A možná i kvůli tomu vznikl nový videoklip čáslavské kapely Civilní Obrana. Nese název Pussy je Kunda a písnička má u fanoušku obrovský úspěch.

„Pussy je Kunda jsme natáčeli jedinou nedělní noc v sále Hotelu Grand v Čáslavě.“ začíná Marek Calík z kapely Civilní Obrana. Klip vytvořila kapela díky Sergei studiu. „Tahle parta pro nás už tvořila předchozí klip. My byli spokojeni, oni taky , tak jsme si plácli znovu.“ říká Marek.

Natáčení videoklipu pro Civilní Obranu bylo jak Marek říká zábavou: „Jsme moc rádi, že jsme klip natočili, byla u toho hrozná sranda. Sešla se prostě zase dobrá parta.“

Videoklip by nevznikl ani bez pomoci jiných lidí. „Chtěli bychom poděkovat Sergei studiu, Kateřina Hlavatá Photography a Márovi z Grandu.“ doplnil Marek

Pro fanoušky to ale není jediný předvánoční dárek. Kapela plánuje  ještě další věci: „Do konce zimy plánujeme ještě nějaký ten klip natočit a až sleze sníh, vyrazíme zase na koncertní pódia. Nemůžeme se dočkat na naše fanoušky. Jsou to ti nejlepší na světě.“ ukončuje Marek.

Více o kapele najdete na jejich Facebooku.

Podobné články