- RubrikaNEWS

Chladící ručník zajistí maximální osvěžení během horkého léta

7.7.2019

Během letních dnů se dokáže rtuť teploměru vyšplhat k velmi vysokým hodnotám, což s sebou přináší i riziko pro Váš organismus. Právě proto se v současné době se stal oblíbenou součástí většiny domácností chladící ručník, díky kterému zvládnete překonat tyto parné dny ve zdraví.

Nenáročná aktivace ušetří čas

Obrovskou výhodou chladicího ručníku je jeho aktivace, ke které nepotřebujete nic víc než obyčejnou vodu, své ruce a trochu síly. Chladící ručník stačí ponořit do studené vody, pečlivě vyždímat, prudce napnout a protřepat. Po tomto jednoduchém procesu je plně připraven k použití.

 

 

 

Výhoda oproti klasickému ručníku

Speciálně upravený materiál vydrží ochlazovat tělo po dobu 2 až 4 hodin, což je téměř 6x delší doba než u klasického ručníku, který najdete v koupelnách všech domácností. Chladicí ručník zvládne udržet teplotu až o 25 °C nižší, než je běžná teplota lidského těla. Na rozdíl od běžného ručníku má ideální rozměry (70 x 30 cm), je velmi lehký (77,1 g včetně balení) a tenký, proto ho můžete mít po ruce prakticky kdykoliv a kdekoliv – snadno ho uschováte do svého batohu nebo kabelky.

Časté používání se na vzhledu ručníku nepodepíše

Kvalitní materiál slibuje maximální odolnost proti oděru, potu a UV záření, což zaručuje, že chladicí ručník bude vypadat stále skvěle i po několikaměsíčním používání. Bez obav si tak můžete naplno užít slunečné dny!

Všestranné využití

Ať už sedíte doma na terase, cestujete v autě, nebo se právě věnujete nějaké sportovní aktivitě, chladicí ručník je pro Vás ideálním společníkem, který můžete nosit jako šátek nebo čelenku. Tímto způsobem dokáže v mžiku ochladit hlavu, která je nejvíce vystavena slunečnímu záření. Přehozením ručníku přes ramena získáte efektivní ochlazení celého těla.

Chladicí ručník poskytne ochranu i domácím mazlíčkům

Vysoké teploty se nepodepisují pouze na lidském zdraví. V ohrožení se ocitají také domácí mazlíčci (především kočky a psi), kterým byste měli věnovat stejnou pozornost jako svému tělu. Složený chladivý ručník lze přehodit Vašim miláčkům přes krk, popřípadě s ním ochlazovat jejich slabiny.

Chladicí ručník můžete zakoupit na www.chladicirucnik.cz.

Podobné články