- RubrikaSportuj

Chcete se dostat na Davis cup? Jednejte rychle – předprodej již probíhá

11.8.2013

Od pondělí 5. srpna byl zahájen předprodej vstupenek na semifinále Davis Cupu Česko – Argentina, které se bude konat v pražské O2 areně od 13. do 15. září. Páteční dvouhry jsou na programu od 15:00, sobotní čtyřhra od 14:30, nedělní program začne od 14 hodin. Slavnostní zahájení proběhne v pátek již od 14:30 hodin.

Vstupenky se prodávají jako balíčky (kromě čtyř sektorů v horním patře areny) na všechny tři hrací dny, když do čtvrtého patra 02 areny se prodávají ve třech kategoriích za 1980, 2400 a 3600 korun. Vstupenky do prvního patra O2 areny budou stát 7500 korun a na tribunu nad krátkou stranou kurtu 8.990 korun.

„Kapacita O2 areny bude stejně jako na loňské finále 12.800 míst. Očekáváme, že bude vyprodáno, protože vinou losu nás letos doma jiné domácí daviscupové utkání nečeká. Semifinále se silnou Argentinou bude velký zápas se sportovní i společenskou úrovní a prestiží,“ uvedl majitel pořádající agentury Česká sportovní Miroslav Černošek.

Kapitán Jaroslav Navrátil počítá do nominace s pěticí hráčů: “Jsem rád, že Radek je zdravotně v pořádku a jde nahoru. Tomáš má zatím vynikající rok, bez výkyvů, a tak můžeme stavět na osvědčené dvojici. K nim počítám s Lukášem Rosolem, Janem Hájkem a Jirkou Veselým, který se už prodral do světové stovky.“

Informace o síti Sazka Ticket

Vstupenky bude možné koupit v síti SAZKA TICKET, tedy u více než 6300 terminálů Sazky, které jsou umístěny v prodejnách novin a časopisů, hypermarketech a supermarketech, na čerpacích stanicích, pobočkách České pošty a dalších místech. Podrobnosti k prodeji vstupenek jsou dostupné na internetových stránkách www.sazkaticket.cz.