- RubrikaSportuj

Česká beachvolejbalová špička bude hrát v Praze

14.8.2013

Na pražských beachvolejbalových kurtech Beach clubu Ládví a na Císařské louce se o víkendu 16. – 18. srpna bude konat český Super cup.

Jde o nejprestižnější beachvolejbalový turnaj s mezinárodní účastí v České republice. Můžete se těšit na světové páry špičkové kvality, písek, krásná těla. O zábavu se postará taneční skupina Art Edition a Dj Cut Dem a soutěže o ceny. Na turnaji se představí nejen světové páry, ale také česká špička, především pár Markéta Sluková a Kristýna Kolocová, které mají nyní formu. V Berlíně na Grandslamu postoupily do semifinále, což je jejich nejlepší výsledek na turnajích světového okruhu.

Navíc se v neděli můžete těšit na koncert skupiny Toxique! Vstupné je zdarma a to do obou areálů – jak na Císařské louce v Praze 5, kde bude centrální kurt, tak také v Beach areálu Ládví v Praze 8, kde budou vedlejší kurty.

Vše začne kvalifikací obou kategorií (mužů i žen), která se bude hrát souběžně v obou areálech od pátku od 16.00. V sobotu bude soutěž probíhat již od 9.00, půjde již o hlavní soutěž obou kategorií.

V neděli turnaj vyvrcholí finálovými zápasy, které jsou v plánu v podvečerních hodinách. Po celou dobu turnaje bude probíhat také doprovodný program.