- RubrikaNEWS

Čertovský průvod MISS ACADEMIA ČR 2011 prolétl vysoké školy!

7.12.2010

Roadshow tým MISS ACADEMIA ČR 2011 lákal andělsky krásné a po čertech chytré vysokoškolačky z desítek fakult vysokých škol v Praze a Brně k účasti v letošním ročníku soutěže.

V posledním listopadovém dnu zavítala část týmu MISS ACADEMIA do hlavního města, kde v rámci roadshow navštívila Karlovu univerzitu, ČVUT, VŠE a Vysokou školu uměleckoprůmyslovou. Dívky měly možnost poznat filozofii celé soutěže, seznámit se s organizačním týmem a také se přihlásit do boje o korunku.

Druhý den následoval přesun do moravské metropole, kde byl naplánován obdobný program jako v Praze. Čertovský průvod bylo možno spatřit na Masarykově univerzitě, Mendelově univerzitě a VUT. Celá akce byla završena velkolepou párty v music klubu Caribic.

„Viděli jsme spoustu překrásných dívek a troufám si říct, že při letošním finále bude opravdu co obdivovat. Neváhejte a sledujte aktuální dění v projektu na webových stránkách a Facebooku“, pronesl manažer projektu Ondřej Kalvach.

Ty z Vás, které neměly možnost zúčastnit se roadshow, mají stále šanci přihlásit se do 31. prosince 2010 na webových stránkách www.missacademia.cz. Nejbližší casting se koná 7. ledna v Praze a druhý následuje o týden později 14. ledna v Brně.

Soutěž MISS ACADEMIA ČR je již tradičně organizována studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura.

Hledáme miss, která má (s)mysl. Více informací na www.missacademia.cz a http://www.facebook.com/#!/missacademia.