- RubrikaNEWS

Celostátní informační portál CZREGION vyhlašuje soutěž o Nejkrášnější město a obec

3.6.2011

Portál CZREGION – www.czregion.cz je

Kromě užitečných informací o Čechách a Moravě na portálu naleznete prezentace měst a obcí doplněné fotografiemi, údaje o krajích Česka, turistické informace, prezentace škol, fotogalerie. Na portálu jsou zajímavé sekce, jako např..: Kdo je kdo v Česku?, Nejkrásnější místa v Česku, Víte, že …?, Představujeme primátora/starostu, Úspěšné projekty měst a obcí. Každý zájemce o informace z oblasti turismu zde může vyhledat ubytovací a stravovací zařízení, koupaliště, wellness, sportovní zařízení, golfové kluby a typy na výlety. Portál je pravidelně aktualizován a doplňován o akce, aktuality a obecné informace z regionů.

Soutěž o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy 2011

Již čtvrtým rokem portál CZREGION vyhlašuje soutěž o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy. Soutěž, kterou si oblíbila široká veřejnost, se těší velkému zájmu. III. ročník soutěže probíhá od 1. 4. 2011 od 12. hod. do 31. 10. 2011 do 12. hod.

Soutěž je určena pro všechny občany i cizince, kteří mají zájem podpořit města a obce Čech a Moravy. Hlasovat za město/obec lze pomocí hlasovacího banneru, který je umístěn pod prezentacemi měst a obcí. Po přidání hlasu se městu / obci přičte jeden hlas. Z jednoho počítače se za 24 hodin dá hlasovat maximálně 24-krát pro jedno město/obec. To znamená, že každou hodinu můžete hlasovat pro jedno a totéž město/obec pouze jednou. Každý návštěvník portálu může v průběhu jedné hodiny hlasovat i pro více měst a obcí současně. Rozhodnout se může každý individuálně. To znamená, že můžete hlasovat podle svého bydliště, sympatií nebo si vyberete místo, kde se vám líbí.

Pravidla soutěže:

Soutěží se v kategoriích Nejkrásnější město Čech a Moravy 2011 a Nejkrásnější obec Čech a Moravy 2011.

1.) Do soutěže se mají právo přihlásit osoby prostřednictvím internetu na www.czregion.cz. Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé. Každý uživatel musí mít kompletně vyplněny údaje.

2.) Hlasovat pro jedno a totéž město/obec je možné maximálně jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a totéž město/obec dostane od jednoho hlasujícího maximálně 24 hlasů denně). Hlasovat můžete pro více měst a obcí v průběhu jedné hodiny.

3.) Zvítězí město/obec, které získá nejvíce hlasů.

Hlasujte kliknutím na „Přidej hlas“ v hlasovacím zařízení pod prezentací města/obce.

Soutěž o Primátora/Starostu Čech a Moravy 2011

Letos portál CZREGION přináší doplňkovou soutěž o Primátora/Starostu Čech a Moravy 2011. Soutěž probíhá od 1. 4. 2011 od 12. hod. do 31. 10. 2011 do 12. hod. Soutěží se v kategoriích Primátor/ka Čech a Moravy 2011 a Starosta/tka Čech a Moravy 2011. Pokud máte zájem podpořit svého primátora/starostu, zašlete prosím krátký popis s kladnými aktivitami a úspěšnými projekty, které provedl/a pro Vaše město/obec. Popis lze zaslat pomocí banneru, který je umístěn pod každou prezentací města/obce. Pro zaslání popisu musíte být zaregistrován a přihlášen na portálu. Na konci soutěže bude ze všech zaslaných popisů – podpůrných hlasů vybrán primátor/starosta, který svými aktivitami a uskutečněnými projekty nejvíce přispěl k rozvoji města nebo obce.

Výhry a ceny:

Vítězných 10 měst a 10 obcí získá:

1. MÍSTO

Celostátní propagaci, 300 ks pohlednic /pohlednice portálu CZREGION s fotografiemi vítězných měst a obcí/, grafický banner o městě/obci na portálu CZREGION v sekci města/obce po dobu 4 měsíců, propagační materiály a diplom.

2. MÍSTO

Celostátní propagaci, 200 ks pohlednic /pohlednice portálu CZREGION s fotografiemi vítězných měst a obcí/, grafický banner o městě/obci na portálu CZREGION v sekci města/obce po dobu 4 měsíců, propagační materiály a diplom.

3. MÍSTO

Celostátní propagaci, 100 ks pohlednic /pohlednice portálu CZREGION s fotografiemi vítězných měst a obcí/, grafický banner o městě/obci na portálu CZREGION v sekci města/obce po dobu 4 měsíců, propagační materiály a diplom.

4. – 10. MÍSTO

Celostátní propagaci, rozšířenou prezentaci na portálu CZREGION, propagační materiály a diplom.

Ceny pro vítězného Primátora a Starostu:

Vítězný Primátor a Starosta získá:

– celostátní propagaci v médiích

– rozšířenou prezentaci na portálu CZREGION

– pohár pro vítěze

– diplom

Ceny pro hlasující:

I letos se organizátoři rozhodli podpořit hlasující v soutěži zajímavými výhrami. Každý přihlášený uživatel, který hlasuje, se dostává do slosování o měsíční výhru. Čím více hlasů uživatel odevzdá, tím má větší šanci na úspěch.

Hlasující, který přidá po dobu soutěže nejvíce hlasů, získá dárkový balíček. Výhry pro hlasující věnovala následující ubytovací zařízení: Hotel PANON*** – Hodonín, Hotel Jesenice – Jesenice u Rakovníka, Pension U Lípy – Rovečné.  Věcné ceny pro hlasující věnovali: POLPLAST-CZ s.r.o. – profesionál ve světě květináčů, PALÁC KNIH LUXOR – největší knihkupectví ve střední Evropě.

Více informací na www.czregion.cz.