- RubrikaSportuj

Bude to hit – The Spy Who Loved Biatlon

19.3.2013

Krátký akční film od Mezinárodní biatlonové federace The Spy Who Loved Biatlon je jistě zajímavým projektem. A mezi fanoušky má velký úspěch.

Za necelé dva dny toto video vidělo na serveru youtube.com už skoro 100 tisíc lidí. Celý příběh se odehrává okolo agenta 007, kterého hraje Francouz Simon Fourcade. Ten musí splnit, jako vždy, nebezpečný úkol.

Ve filmu se objeví také jiní biatlonisté. Agentku M například hraje Finka Kaisa Mäkäräinen. Krátce se ve filmu objeví také vítěz Světového Poháru Martin Fourcade, Německý rychlík Miriam Gössner nebo Ruská legenda Olga Zaitseva. Každý 007 má svou Bondgirl. V tomto filmu se jí stala Běloruska Darya Domracheva. Jak to s hlavními hrdiny dopadne, samozřejmě neprozradíme. Rozhodně se ale můžete těšit na krásná auta, krásné dívky, podlost soupeřů, zběsilou honičku a šťastné vyústění.

Film se natáčel během Světových pohárů v ruských středicích Chanty-Mansyisk a Soči, v italském Antholzi a v norském Oslu. Roličku v tomto filmu si střihli i tři čeští biatlonisté. Nejvíce prostoru dostala zpěvačka Gabriela Soukalová, která pro potřeby tohoto filmu přezpívala píseň z bondovky For Your Eyes Only. Jako doprovod jí například Jean-Guillaume Beatrix. Ve filmu se krátce objeví i Zdeněk Vítek a Jaroslav Soukup.

Pokud tedy máte rádi bondovky a k tomu holdujete biatlonu, toto video je přesně pro Vás.