- RubrikaNEWS

Blíží se Utubering. Jedinečný festival pro generaci Z

25.4.2017

Už tuto sobotu se koná třetí ročník festivalu Utubering v Praze. Příští týden se návštěvníci mohou těšit na stejný program v Brně. Podle názvu je jasné, že se jedná o festival zaměřený na youtubery. Přesněji řečeno na „největší hvězdy současné generace“, jak stojí v popisku akce.

Jak organizátoři zmiňují na webových stránkách, Utubering je splněný sen, mít nádherný festival pro generaci Z. Letos slibují větší prostor, dosud nejširší program a představí několik nových koncepčních témat. Celá akce je rozdělena na čtyři zóny – Gaming, Fashion, Entertainment a Music. V těchto sekcích se představí jednotliví youtubeři se svým programem.

Mezi potvrzenými jsou Shopaholic Nicol, Fallenka, Gabriela Hecl, Makyna016, A cup of style a další. Mužskou část doplňuje třeba Gogo, Jirka Král, Johny Machette, Zachy. Na hlavním pódiu vystoupí i kapela Slza, v čele s Petrem Lexou, který vede na youtube velmi úspěšný kanál.

Uvidíme, jak bude generace Z na tomto ročníku spokojená. Nezapomeňte, že pokud se na Utubering chystáte, vstupenky (stojí 666,- Kč) si musíte obstarat už teď, na místě se neprodávají.