- Rubrika

BEHAŤ IBA PO SCHODOCH, PO SCHODOCH…

18.9.2009

Výťah opäť nechodí, tak zdolať 13 poschodí, zostáva mi znova po svojich. Richard Müller statečně zdolal 13 poschodí slavného hitu Po schodoch, a vy si můžete vyzkoušet vyběhnout rovnou 27 poschodí budovy City Tower v Praze.

26. 9. 2009 se v Praze uskuteční poslední cyklus závodů v běhu do schodů ISIC Run-up 2009 se specielní kategorií pro studenty. Úkolem účastníků závodu bude vyběhnout v co nejkratším čase na vrchol věže. Vítěz se může těšit mimo jiné na Let balónem pro 2 osoby, Svalový elektrostimulátor, nebo GPS navigaci.

Jako studenti a držitelé karty ISIC dostanete slevu na startovném, které pro vás bude činit 100,- Kč místo běžných 200,- Kč. V ceně startovného je taška plná drobných dárků.

Přijďte, i když nejste zrovna milovník běhu. Připraveno bude mnoho stánků, soutěží a her.

Registrovat se můžete na www.run-up.cz nebo www.chytrepalice.cz, kde jsou také k dispozici podrobnější informace o závodu.

 

Jan Píša

V současné době jsem studentem ČVUT v Praze na fakultě informačních technologií. K mým koníčkům patří sport, psaní literatury, publicistických článků, fotografování, tvorba grafiky a webových stránek.