- RubrikaNEWS

Bandzone nabízí v soutěži hudební sestavu až za 90 000 korun

20.1.2012

Hudební server Bandzone zahájil se svými partnery neobvyklou soutěž. Díky ní může každý fanoušek vyhrát hudební sestavu snů. Každý muzikant si přece přeje muzicírovat ve své zkušebně s novým nablýskaným aparátem, který ještě voní krabicí. Právě tento pocit se teď může stát skutečností pro výherce soutěže.

Jednodušší to být nemůže, úkolem je pouze sestavit si takový vlastní DreamRig – tedy hudební sestavu svých snů. Protože Bandzone je web pro každý hudební žánr, sestava může být skutečně pro jakoukoliv tvorbu. Nezáleží na tom, zda je pro kytaristu, samostatného hudebníka, kapelu, nebo pro DJ.

Pokud sestavíte svůj aparát pořádně drahý, dostanete na něj 90 000 korun. Pokud jste zaregistrováni na Bandzone a soutěž vás zaujala, navštivte www.bandzone.cz a začněte soutěžit.

Tomáš Kabát

Rozhlasový reportér a moderátor, zaměřený zejména na zpravodajství a interview. Zabývá se převážně kulturou, školstvím a politikou. K diktafonu nebo před kameru si zve zajímavé osobnosti i pro interview. Jeho hosty byli například Václav Moravec, Evžen Tošenovský, Helena Třeštíková, Radim Jančura nebo Jakub Železný. Od mládí přispíval zejména jako bloger na blog.idnes.cz, nyní studuje publicistiku. Absolvoval také měsíční stáž ve zpravodajství České televize. S redakcí Mezinami.cz se dostal do styku při 44. mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Opět na festivalu, však o rok později, se stal členem týmu Mezinami.cz.