- RubrikaKULTURA

AppEND X chtějí prorazit s novým videoklipem!

23.7.2013

Mladá kapela z Třebíčska AppEND X patří k nejpilnějším na Vysočině. I přes mladý věk má za sebou již hodně. A nyní k tomu přidala i velmi povedený videoklip. A to na písničku Nahoru Dolu.

Petr Vašíček, zpěvák kapely prozradil, kde byl klip natáčen: „Točili jsme to v Lipníku a v Třebíči na střeše hotelu Zlatý kříž.“ Videoklip je velmi náročný také po časové stránce. A u AppEND X to nebylo jinak. „Natáčeli jsme celý den od rána od pěti až do půlnoci. Bylo to náročný, ale stálo to za to.“ pokračuje Petr.

Ten také prozradil, že písnička a videoklip má u fanoušků úspěch. „Za 3 dny máme přes 3000 zhlédnutí. Jsem rád, že se lidem líbí.“ neskrývá radost mladý kytarista a zpěvák.

Píseň je svou délkou, více než 5 minut, hodně zajímavá. Začátek písně zní melancholicky a napovídá, že půjde o rockovou baladu. Poté to však kluci rozjedou a ukáží, že na Vysočině se hraje pořádná muzika. Proč však kluci vybrali právě tuhle píseň? „Inspirace byl především text písničky. Na ten jsem doopravdy hrdej a nejvíce ze všech našich písní vystihuje mě. A proč tato písnička? Má hitový potenciál. Myslím, že se nám povedla.“ věří písni Petr.

Touto cestou by také chtěl někomu poděkovat. „Chtěl bych poděkovat Klukům z Magic pictures, kteří nám to natočili a sestřihali. Dále Pepíkovi Mrňovi za poskytnutí zahrady na Garden party, Jardovi Kosmákovi za ohnivou show a hlavně Jitušce Trpišovské za hlavní ženskou roli“ ukončuje Petr.

Zajímá Vás tato píseň více? Poslechněte si jí!