- RubrikaLIFESTYLE

3 důvody, proč si vytvořit vlastní tričko

27.4.2018

Máš rád trička s originálním designem? Nebo se chystáš na koncert oblíbeného interpreta, ale ten zatím nemá svůj merch? Dnes už neplatí, že si můžeš objednat výrobu triček jenom ve velkém množství.
Můžeš si vymyslet tričko pouze pro sebe.

Využij šanci a vytvoř díky svým nápadům jedinečný kousek. Tady jsou 3 tipy, proč bys do toho měl
určitě jít.

Bod první: Nebuď ovce

Budeš zaručeně vyčnívat z davu. Pravda, tohle jsme nakousli hned na začátku. Tenhle bod je ale natolik zásadní, že ho raději ještě zopakujeme.
Můžeš si vymyslet opravdu cokoliv, jakoukoliv grafiku či text. Tričko s vlastním potiskem je tvořené na míru jen a pouze tobě, takže nikoho dalšího se stejným tričkem stoprocentně nepotkáš. Ledaže…

Bod druhý: Kamarád taky rád

Ledaže by ses rozhodl, že navržený potisk perfektně sedne i na tvé kamarády. Koneckonců, třeba na světě nechceš být úplně sám a vždycky jsi tak trochu chtěl mít dvojče. Nebo se s tím nežinýruj vůbec a navrhni trička pro celou bandu, však se budou hodit na společné akce.

Bod třetí: Nemysli jen na sebe

Trička pro sebe už máš, ale přitom jsi zapomněl, že bude mít babička narozeniny? Nevadí, ještě stíháš. Překvap ji a vytvoř nějaký kousek přímo pro ni.

Tak až zase budeš v úzkých a nic tě nenapadne, je fajn mít v záloze univerzální tip. Vtipná trička s potiskem jsou super dárek pro každou příležitost.

Podobné články