Saturday 19.4.2014

Jak vystajlovat dětský pokoj? Kreativní inspirace nejen pro děti, ale i celou rodinu

Autor článku:

|

16.2.2013

|

Rubrika:  

Styl
Jak vystajlovat dětský pokoj? Kreativní inspirace nejen pro děti, ale i celou rodinu

Je vám líto, že už jste dospělí nebo téměř dospělí a už nemáte typicky dětský pokoj? Měli jste jako malí obyčejný nábytek, žádné barvy ani krásné doplňky? Splňte si svůj dětský sen v dospělosti a vyzdobte vašim dětem nebo mladším sourozencům stylový dětský pokoj podle jejich a vašich představ.

V dnešní době je možné nejen pokoj vybavit po jednotlivých kusech nábytku, ale můžete koupit celé vybavení najednou, aby vám vše k sobě ladilo. Sestava nejčastěji obsahuje postel, pracovní stůl, židli, skříně a další úložné prostory a samozřejmě doplňky. Ať už to jsou ozdobné krabice, koberečky, polštáře nebo plyšáky. Vše je dokonale přizpůsobené dětské postavě a lze si vybrat z nejrůznějších barev či stylů.

Pokoje jsou holčičí, klučičí nebo neutrální pro všechny. Pokud ovšem budete chtít do dětského pokojíčku dát něco ze sebe, můžete ho doplnit koberečky podle vlastního uvážení. Na trhu už nejsou jen typické dětské koberce se silnicemi. Po celém pokoji můžete umístit malé oválné koberečky. Dětské koberce vám pak utvoří barevnou mozaiku, kterou dítě může opět pojmout jako podnět k vymyšlení hry.

Je samozřejmé, že v případě dětského pokoje pro holčičky, si můžete vyhrát trochu více. Všechny ženy si potrpí na luxus a to už odmalička. Holčičí pokojíčky potřebují velké množství vybavení, aby se malé dívenky připravily na budoucí život jako maminky. Ideální je tudíž malá kuchyňka s příslušenstvím, samozřejmě nějaký ten čajový servis pro volné chvíle s kamarádkami nebo kvalitní žehlicí prkno se spolehlivou žehličkou. Samozřejmě je nutné si pořídit pro svou panenku stylový kočárek, ale i hračkový notebook kvůli nakupování na internetu.

A bezesporu v pokoji nesmí chybět také něco pro udržování jejich krásy. Toaletka s velkým zrcadlem a sada hřebenů a ozdob do vlasů. Také jste i ve vašich letech celí pryč ze všech těch krásných věciček? Roztomilé hračky pro děvčata jednoznačně vedou. No, není nikde napsáno do jaké věkové hranice jsou určené. Tak proč si něco z toho nedopřát i pro sebe?

redaktorka: Vlaďka Junková


2ban-468x60.gifAutor článku

redakce mn

redakce mn

Komentuj článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>