- Rubrika51. MFF KV

Slavné filmové melodie a koncerty ve Varech

30.6.2016

1.července 22:45 před hotelem Thermal: Zahájení MFF Karlovy Vary bude letos opět spojené s velkým koncertem před hotelem Thermal. Tento rok ho zajistí Český národní symfonický orchestr a na programu má ty největší pecky z filmové scény. V jeho průběhu rozsvítí karlovarské nebe vždy velmi očekávaný ohňostroj. Vstup je zdarma.

2. července od 16:00 Poštovní dvůr: Tradiční hudební ČEZ Energy Fest v Poštovním dvoře otevírá kapela Všichni svatí, následuje Klára Vytisková, The Prostitutes a Portless. Večerní set kapel zahájí ve 20.55 Tata Bojs, následují svou hodinovou show MIG 21 (22.30) a program vyvrcholí o půlnoci koncertem Michala Hrůzy. Koncert bude mít díky akci Nadace ČEZ Pomáhej pohybem kromě kulturního i charitativní rozměr. Vstup je pro držitele Festival passů zdarma.

6. července 20:00 Letní kino: V rámci turné k albu NA RADOSTI vystoupí v Karlových Varech Aneta Langerová. Koncert bude jedním ze dvou, na nichž zpěvačku doprovodí kromě její kapely symfonický orchestr, který bude tento večer dirigovat Martin Kumžák. Vstupenky jsou k dostání v předprodejích nebo na místě před koncertem.

8. července 20:00 Mlýnská kolonáda:  Známé filmové melodie v provedení Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK s dirigentem Martinem Kumžákem a ve spojení s rytmickou sekcí Moondance. Na programu se objeví skladby z českých filmů Kuky se vrací nebo Kolja nebo ze starších snímků jako jsou legendární Přednosta stanice nebo Kristián. Koncert zakončí vystoupení kytaristy Michala Pavlíčka. Na tyto akce se dostanete zdarma.

Sdílet
Podobné články