- RubrikaLIFESTYLE

Podívejte se na nejzajímavější tipy na dárky

27.3.2017

Má někdo z vašich blízkých narozeniny, svátek, nebo se blíží jakákoliv jiná událost, která je spojena s předáváním dárků? Pokud ano, je dobré vědět, co konkrétním osobám koupíte. Pokud vás nic nenapadá, podívejte se s námi na několik zajímavých tipů. Nejprve se zaměřme na situaci, kdy hledáte netradiční dárky pro muže k narozeninám. Tedy něco, co rozhodně dokáže zaujmout na první pohled a nejedná se o dárek nijak tuctový. Něco takovíto hledáte? Pokud ano, zkuste:

  • Trička s netradičním potiskem
  • Různé zážitky
  • Sadu zajímavých piv

Co koupit ženě?

Dárky pro muže máme zmapovány. Nyní se podívejme i na to, co koupit ženám. Ani zde nemusí být výběr jakkoliv složitý, a to z toho důvodu, že možností je na našem trhu více než dost. Když se podíváme na tipy na dárky pro ženy, rozhodně může zaujmout velmi oblíbená kosmetika, stejně jako může zaujmout třeba i dárek v podobě různých doplňků do domácnosti. Mezi další tipy ale může patřit oblečení nebo také stylová kabelka, originální hrníček, nebo třeba příjemné hřejivé bačkory. I to jsou tipy, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Tím si buďte stoprocentně jisti.

Jaké dárky se hodí pro oba?

Nyní se podívejme i na možnosti dárků, které se hodí oběma. Tedy celému páru. Pokud máme být konkrétní, jsou jednou z možností třeba tradiční smaltované cedule. Varianta, která je lákavá hlavně v tom, že na ní lze nechat umístit jakýkoliv nápis. Stejně tak se pro dva hodí například i zajímavý poukaz spojený třeba s nocí ve wellness hotelu, stejně jako může být dobrou volbou i poukaz do příjemné restaurace. Zapomínat ale nesmíme ani na to, že je možné pořídit třeba i doplňky do domácnosti, které se pro pár také budou hodit více než dobře. Možností je více než dost a každého jistě potěší i to, že originální dárek není problém koupit v různých cenových hladinách, od nejlevnějších, po nejdražší.

Podobné články