- RubrikaLIFESTYLE

Najít partnera nebo partnerku je díky internetu hračkou

23.3.2017

Zatímco v minulosti bylo hledání partnera nebo partnerky přes internet něčím zvláštním, dnes je tomu zcela jinak. Není to nic zvláštního a je to naopak nejjednodušší forma, jak se s někým seznámit. Pokud z toho máte obavy, zkuste psychologické poradenství online. Zjistíte, že seznámení přes internet není nic špatného, stejně jako zjistíte i to, že seznámit se je celkem jednoduché. Pouze je třeba odstranit jakékoliv vaše bloky a ujasnit si, koho a za jakým účelem vlastně hledáte.

Důležité je nelhat

Internetové seznamky jsou postavené celkem jednoduše. Lidé, kteří se na ně chtějí zaregistrovat, si jednoduše vytvoří své profily. Zde musíme jasně připomenout, že důležité by mělo být nelhat. Tedy uvádět vždy to, jací skutečně jste. A to s ohledem na:

  • Váš vzhled
  • Vaše zájmy
  • Účel seznámení

Pamatujte na to, že na vaši lež se dříve nebo později stejně přijde a tak je dobré hned na začátku vyložit karty na stůl. Navíc budete mít jistotu, že dotyční budou mít rádi přesně jenom vás, a nikoliv osobu, kterou si vymyslíte. Moderní úžasná seznamka samozřejmě umožní nahrát i fotografie, díky čemuž můžete mít hned jasno o tom, s kým si dopisujete a s kým se budete chtít sejít.

Seznámit se lze za jakýmkoliv účelem

Nezapomínejte také na to, že online seznámení je spojeno také s výhodou toho, že se můžete seznámit za jakýmkoliv účelem. Nejčastější příležitost na seznámení je spojena s tím, že hledáte trvalý vztah. Dále nezapomínejte také na to, že lze najít jenom kamaráda nebo kamarádku. I to je možná cesta, jakou se dnes lze vydat. Jsou ale i případy, kdy lidé hledají například milence, nebo také milenku. Tím posledním účelem seznámení je také to, že lidé hledají někoho, s kým by mohli vyrazit na společnou cestu za účelem poznávání zajímavých zemí, nebo měst. I toto může být jeden z hlavních důvodů, proč se začít seznamovat právě online.

Sdílet
Podobné články