Móda z Varů: Komu to na červeném koberci nejvíc slušelo

2.7.2016

V rámci zahájení 51. ročníku MFF Karlovy Vary bylo na červeném koberci opravdu na co koukat. A vzhledem k tomu, že festival u nás patří mezi jednu z největších kulturních událostí vůbec, všichni si dávají hodně záležet. Zeptali jsme se módní stylistky Ellen Crhákové, jak osobnosti svůj dress code zvládli?

Jiří Bartoška a Andrea Bartošková

Vzhledem k tomu, že k red carpet se váže Black Tie dress-code, tak marně přemýšlím, jestli pan Bartoška – člověk, který se objevuje každý rok na hlavní scéně, to s kravatou myslel vážně. Tuxido, čili smoking, se v základu vždy skládá z černého motýlku, nikoli kravaty. Pokud bychom to brali jako záměrný módní výstřelek, pak mu jedině fandím! Paní Andrea zvolila romantický styl šatů od Liběny Rochové. Velmi se mi líbí abstraktní krajka a nenápadné řasení. Psaníčko v indigo barvě s decentním šperkem tomu dávají svěží look.

Jiri_Bartoska_Andrea_Bartoskova

Jiří: 90%, Andrea: 90%

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

Jaromír je národní ikona, tudíž věřím, že smoking je, díky častým návštěvám společenských událostí, u něj v šatníku na běžném pořádku. Velice mu sluší, zároveň ho správně doladil lakovkami a motýlkem. Jeho nová slečna Veronika určitě šaty vybírala dlouho. Nakonec zvolila šaty z ateliéru Poner. Nemohu jim vytknout nic, mají správný střih, délku, doladěné psaníčkem do barvy. Na mě pouze působí až moc svatebně. Možná, že už se slečna vidí v Jaromírově náruči?

Jaromir_JagrJaromír: 90%, Veronika: 70%

Aňa Geislerová

Aňa je nádherná žena, která ke své kráse nepotřebuje téměř nic. Pro letošek zvolila černou róbu. Šaty jsou velmi zajímavě řešeny, všimněte si roztřepených částí a netradičního rozparku, který připomíná drze roztrženou látku. Naproti těmto provokativním prvkům mají ale šaty decentní výstřih. Aňa záměrně vynechala rudé rty a zvolila doplňky v klasické černé barvě. Pro příští festival bych si na Aně uměla představit kombinaci pudrové barvy s tyrkysovými nebo petrolejovými prvky.

Ana_GeislerovaAňa: 90%

Jamie Dornan

Slavný herec a jedna z hlavních hvězd festivalu Jamie Dornan vypadal jako vždy skvěle. Jeho mladistvý a odvázaný styl vypíchl žlutými slunečními brýlem a zvolil většího smokingového motýlka. Pro jeho nespoutanost mu pro letošek odpustíme i chybějící smokingový pás.

Jamie_DornanJamie: 100 %

Martha Issová

Tato drobná a půvabná kráska je pro mě nejlépe módně vyladěnou herečkou na letošním red carpet Karlovy Vary 2016. Šaty z oranžového gabardénu s odhalenými zády z kolekce mladých a nadaných módních návrhářek CHATTY jsou svěží, originální a hlavně nadmíru slušivé! Martha má ode mě letos za 1.

Martha_IssovaMartha: 100%

Šaty hodnotila módní stylistka Ellen Crháková.

foto: kviff.com

Sdílet
Podobné články