Jihočeské divadlo – program na listopad

1.11.2016

út 1.  11.

19:00 – Povídky  (O. K. Tangen, J. Kodet, A. Egerházi)

baletní trojvečer, Jihočeské divadlo

 

19:30 – Přisámbůh! (R. Askins)

ostrá černá komedie, na Půdě

 

st 2. 11.

19:00 – Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách (J. Winfield, A. Long, D. Singer)

komedie, Jihočeské divadlo

 

od 10:00 – Vivat Shakespeare! aneb Shakespeare´s not dead

celodenní slavnost ve spolupráci se středními školami v ČB, na Půdě

 

čt 3. 11.

19:00 – Zavolejte Jeevese (P. G. Wodehouse)

komedie, Jihočeské divadlo

 

18:30 – Trojč(t)ení 2016

to nejlepší z dramatické tvorby pro děti, Malé divadlo

 

pá 4. 11.

10:30-  Job Interviews (P. Zelenka)

Jihočeské divadlo

 

so 5. 11.

19:00 – Muž sedmi sester (M. Glaser, O. Šubrtová)

erotická groteska, Jihočeské divadlo

 

15:00 a 17:00 – Radovanovy radovánky (Z. Svěrák – J. Jelínek)

pozitivní pohádka

 

ne 6. 11.

19:30 – Macbeth 3D

veřejné vystoupení účastníků kurzu múzického herectví pod vedením herce JD a lektora kurzů Jiřího Untermüllera , na Půdě 07

 

po 7. 11.

19:00 – Zpívání v dešti (B. Comden, A. Green & N. H. Brown, A. Freed)

muzikál, DK Metropol

 

út 8. 11.

19:00 – Pryč z Mullingaru (J. P. Shanley)

irská romantická komedie, Jihočeské divadlo

studentská středa

 

19:30 – Zpívám, tedy jsem (J. Untermüller)

večer s písni o písni s osobnostmi JD, na Půdě

 

st 9. 11.

19:00 – Dítě a kouzla (M. Ravel)

rodinná opera, DK Metropol

 

19:30 – Kreutzerova sonáta (L. N. Tolstoj)

hra, na Půdě

 

pá 11. 11.

19:00 – Knězovy děti (M. Matišić)

balkánská hořká komedie, Jihočeské divadlo

premiéra

 

19:00 – Země úsměvů (F. Lehár)

klasická opereta

 

so 12. 11.

19:00 – Povídky (O. K. Tangen, J. Kodet, A. Egerházi)

baletní trojvečer, Jihočeské divadlo

 

ne 13. 11.

15:00 – 21:00 – Herectví v proměnách času (Ateliér 3D a J. Untermüller další díl z cyklu 8 nedělních worskhopů)

na Půdě

 

po 14. 11.

19:00 – Knězovy děti (M. Matišić)

balkánská hořká komedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – STOP (Tomáš Poláček)

LiStOVáNí – scénické čtení

Malé divadlo za účasti autora

 

21:00 – prodej knih a autogramiáda

Malé divadlo

 

út 15. 11.

19:00 – Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách (J. Winfield, A. Long, D. Singer)

komedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Zpívání v dešti (B. Comden, A. Green & N. H. Brown, A. Freed)

muzikál, DK Metropol

 

19:30 – Poker face (P. Kolečko)

tragikomedie, na Půdě

 

st 16. 11.

19:00 – Shakespeare v Hollywoodu (K. Ludwig)

komedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Utajený koncert

#3 Broken Love / romantické melodie

odjezd v 19:00 od Jihočeského muzea

 

18:30 – Filmmakeři (J. Lesák a kol.)

film na divadle, Malé divadlo

studentská středa

 

pá 18. 11.

19:00 – Příležitost dělá zloděje (G. Rossini)

operní crazy , Jihočeské divadlo

 

19:30 – Přisámbůh! (R. Askins)

ostrá černá komedie, na Půdě

 

so 19. 11.

22:00 – Noc v divadle 2016

další variace na celoevropskou Noc divadel, Jihočeské divadlo

 

17:00 – Dítě a kouzla (M. Ravel)

rodinná opera, DK Metropol

 

17:00 – Kouzla a dítě

českobudějovická premiéra edukačního programu k opeře Dítě a kouzla, DK Metropol

 

21:00 – Dalskabáty, hříšná ves (J. Drda)

pohádková komedie, Malé divadlo

 

ne 20. 11.

Baletní dílna #1

balet JD ve spolupráci s Ateliérem 3D v DK Metropol

 

út 22. 11.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

hudební převleková komedie, Jihočeské divadlo

 

19:30 – Kreutzerova sonáta (L. N. Tolstoj)

hra, na Půdě

 

st 23. 11.

19:00 – Shakespeare v Hollywoodu (K. Ludwig)

komedie, Jihočeské divadlo

studentská středa

 

čt 24. 11.

19:00 – Knězovy děti (M. Matišić)

balkánská hořká komedie, Jihočeské divadlo /

 

so 26. 11.

19:00 – Archa naděje (M. Vačkář, A. Březina, J. Ornest)

velký příběh, Jihočeské divadlo

 

17:00 – Kazisvět (D. Košťák)

divadelní cestopis, Malé divadlo

premiéra

 

ne 27. 11.

13:00 – 18:00 – Živě a zevnitř / BioMX (Mejercholdova biomech.) (V. Zubkov)

workshop pro veřejnost, na Půdě

 

po 28. 11.

19:00 – Je úchvatná! (P. Quilter)

komedie, Jihočeské divadlo

 

út 29. 11.

19:00 – Příležitost dělá zloděje (G. Rossini)

operní crazy komedie, Jihočeské divadlo

studentská středa

 

19:30 – Poker face (P. Kolečko)

tragikomedie,  na Půdě

 

st 30. 11.

19:00 –  Archa naděje (M. Vačkář, A. Březina, J. Ornest)

velký příběh, Jihočeské divadlo

Sdílet