Jihočeské divadlo: program na leden2017

8.1.2017

ne 1. 1.

17:00 – Novoroční galakoncert

DK Metropol

 

út 3. 1.

19:30 – Přisámbůh! (R. Askins)

ostrá černá komedie, na Půdě

 

st 4. 1.

19:30 – Kreutzerova sonáta (L. N. Tolstoj)

hra, na Půdě

 

pá 6. 1.

17:00 – Úča musí pryč! (L. Hübner)

komedie, Jihočeské divadlo

 

so 7. 1.

17:00 – Kazisvět (J. Holec, D. Košťák)

divadelní cestopis, Malé divadlo

19:00 – Knězovy děti (M. Matišić)

balkánská hořká komedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Shakespeare & Stravinskij (M. Mohamed, P. Julius)

baletní večer, DK Metropol

 

so 7. 1.

17:00 – Kazisvět (J. Holec, D. Košťák)

divadelní cestopis, Malé divadlo

 

ne 8. 1.

15:00 – 21:00 – Herectví v proměnách času / Ateliér 3D a J. Untermüller

další díl z cyklu 8 nedělních workshopů

 

po 9. 1.

19:00 – Škola základ života (J. Žák)

hudební retro komedie, Jihočeské divadlo

 

út 10. 1.

19:00 – Příležitost dělá zloděje (G. Rossini)

operní crazy komedie, Jihočeské divadlo

 

19:30 – Přisámbůh! (R. Askins)

ostrá černá komedie, na Půdě

 

st 11. 1.

19:00 – Zavolejte Jeevese (P. G. Wodehouse)

komedie, Jihočeské divalo

18:30 – Frankenstein (M. Shelley – J. Lesák)

horor, Malé divadlo

studentská středa

 

čt 12. 1.

19:00 – Dítě a kouzla (M. Ravel)

rodinná opera, DK Metropol

 

pá 13. 1.

19:00 – Saturnin (Z. Jirotka)

poetická komedie, Jihočeské divadlo

 

so 14. 1.

19:00 – Povídky (O. K. Tangen, J. Kodet, A. Egerházi)

baletní trojvečer / 19.00 v JD

14:00 – 18:00 – Živě a zevnitř / Divadlo do krabice (J. Nejedlá)

workshop pro veřejnost, v Ateliéru vedle divadelní kavárny

17:00 – Karel – táta vlasti (P. Hašek, H. Kebrtová)

divadelní manuál pro vladaře, Malé divadlo

 

so 16. 1.

19:00 – Je úchvatná (P. Quilter)

komedie, Jihočeské divadlo

20:00 – Smrt Zajdy Munroa (Nick Cave)

LiStOVáNí – scénické čtení, Malé divadlo

 

út 17. 1.

19:00 – Archa naděje (M. Vačkář, A. Březina, J. Ornest)

velký příběh, Jihočeské divadlo

 

st 18. 1.

19:00 – Shakespeare v Hollywoodu (K. Ludwig)

komedie, Jihočeské divadlo

18:30 – Filmmakeři (J. Lesák a kol.)

film na divadle, Malé divadlo

studentská středa

 

čt 19. 4.

19:00 – Muž sedmi sester (M. Glaser, O. Šubrtová)

erotická groteska, Jihočeské divadlo

 

pá 20. 4.

19:00 – Knězovy děti (M. Matišić)

balkánská hořká komedie, Jihočeské divadlo

studentská středa

19:00 – Trubadúr (G. Verdi)

DK Metropol, opera

premiéra

 

so 21. 1.

10:00 – Radovanovy radovánky (Z. Svěrák – J. Jelínek)

pozitivní pohádka, Malé divadlo

19:00 – Shakespeare & Stravinskij (M. Mohamed, P. Julius)

baletní večer, DK Metropol

19:30 – Zpívám, tedy jsem (J. Untermüller)

večer s písní o písni, na Půdě

 

po 23. 1.

19:00 – Trubadúr (G. Verdi)

opera, DK Metropol

 

út 24. 1.

19:00 – Povídky (O. K. Tangen, J. Kodet, A. Egerházi)

baletní trojvečer, Jihočeské divadlo

 

19:30 – Přisámbůh! ( R. Askins)

ostrá černá komedie, na Půdě

 

st 25. 1.

19:00 – Holka nebo kluk (A. Procházka)

převleková hudební komedie, Jihočeské divadlo

 

čt 26. 1.

19:00 – Úča musí pryč! (L. Hübner)

komedie / 19.00 v JD

 

pá 27. 1.

19:00 – Perfect days (L. Lochhead)

komedie, Jihočeské divadlo

19:30 – Cuvée: space-šanson s Terezou Vítů

 

so 28. 1.

17:00 – Etiketa pro sígry (J. Lesák, N. Preslová)

akční komedie, Malé divadlo

 

19:00 – Knězovy děti (M. Matišić)

balkánská hořká komedie, Jihočeské divalo

 

19:00 – Země úsměvů (F. Lehár)

klasická opereta, DK Metropol

 

po 30. 1.

19:00 – Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách (J. Winfield, A. Long, D. Singer)

komedie, Jihočeské divadlo

 

19:00 – Poker face (P. Kolečko)

tragikomedie, na Půdě

derniéra

 

út 31. 1.

19:00 – Úča musí pryč! (L. Hübner)

komedie, Jihočeské divadlo

studentská středa

 

Sdílet
Podobné články