- RubrikaTECH

Divadlo DISK – program na květen

5.5.2016

ne 1. 5.

19:30 – K smrti šťastní

 

po 2. 5.

19:30 – Knock knock … out! + StarWrz

 

19:30 – Téměř TŘI SESTRY

premiéra

 

út 3. 5.

19:30 – The Lockers

 

st 4. 5.

10:00 – Fyzické básnictví

 

15:00 – Chaplinovy děti

 

15:00 – Chaplinovy děti

 

15:00 – Jóga pro tělo, Jóga pro radost

 

17:00 – Knock knock… out! + StarWrz

 

19:00 – Absurditky (HAMU)

 

19:30 – Staří režiséři (AKU)

 

čt 5. 5.

10:00 – Porous Dramaturgy (part I.)

 

10:00 – Body, Movement, Rhythm, Voice: Workshop (part I.)

 

11:30 – Performing Artist

 

12:00 – Rituální vražda George Mastromase

 

13:00 – Dohráno, Cyrano!

 

15:00 – Skříňáci (JAMU)

 

15:00 – What is Reality? A practical theatre challenge

 

17:00 – Dvaja. Jsem jeden, nebo jsem dva?

 

19:00 – SOLO MATCHES

 

20:30 – Kazimír Karolína (JAMU)

 

pá 6. 5.

10:00 – Body, Moyement, Rhysthm, Voice

 

10:00 – Porous Dramaturgy (part II.)

 

11:00 – Od nápadu k realizaci

13:00 – Enda Walsh: Ballyturk

 

13:00 – DO FISH SLEEP?

 

14:00 – Dialogické jednání

 

14:30 – Totální výprodej

 

16:00 – Lovná zvěř

 

19:00 – Monochromy (JAMU)

 

20:00 – Hostel Tchekhov (VŠMU)

 

so 7. 5.

10:00 – Joyful voice

 

13:00 – Dream of autumn

 

14:00 – L’amour (JAMU)

 

15:00 – Hurra for Hane

 

17:00  – Múr (VŠMU)

 

19:00 – Parolapolea (JAMU)

 

19:30 – Ooh, you have a belly

 

ne 8. 5.

19:30 – Povídky z vídeňského lesa

 

19:30 – Racek

 

út 10. 5.

19:30 – Opilí

 

st 11. 5.

19:30 – K majáku, do str 73

 

čt 12. 5.

19:30 – Touhy

 

pá 13. 5.

19:30 – Rituální vražda Gorge Mastromase

 

so 14. 5.

19:30 – Téměř TŘI SESTRY

 

ne 15. 5.

19:30 – Racek

 

po 16. 5.

19:30 – Dobrý člověk ze Sečuanu

 

út 17. 5.

19:30 – Objevení nebe

 

st 18. 5.

19:30 – 50 M

 

čt 19. 5.

19:30 – #tovarnanaabsolutno

 

pá 20. 5.

19:30 – Věc

 

so 21. 5.

19:30 – Rituální vražda Gorge Mastromase

 

ne 22. 5.

19:30 – Opilí

 

po 23. 5.

19:00 – Povídky z vídeňského lesa

 

út 24. 5.

19:30 – K smrti šťastní

 

st 25. 5.

19:30 – Figarka

 

čt 26. 5.

19:30 – Racek

 

pá 27. 5.

19:30 – Dobrý člověk ze Sečuanu

 

so 28. 5.

19:30 – The Lockers

 

ne 29. 5.

19:30 – 50 M

 

po 30. 5.

19:30 – Objevení nebe

 

út 31. 5.

19:30 – The Lockers

 

 

 

 

Sdílet
Podobné články